HERBÁŘ PERUÁNSKÝCH BYLIN A ROSTLIN
dary And a AmazonieOriginální peruánské byliny

Uncaria ČR - od roku 2001 již tradiční spolehlivé spojení mezi přírodou Peru a Vámi. Průkopníci a specialisté v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti, a exkluzivních výrobků z nich. Přímý dovoz a největší výběr. Vaše zdraví a spokojenost jsou pro nás na prvním místě.

Institut peruánské medicíny

Peruánská fytoterapie je významným podpůrným systémem klasické akademické medicíny. Pro každého, kdo v úvahách o zdraví praktikuje holistický přístup, nabízí klasická medicína ve spojení s peruánskou fytoterapií velký potenciál pro utvoření integrálního systému péče o zdraví.
Peruánské léčivé rostliny jsou známé v Čechách teprve několik let. Přesto si získaly velký počet příznivců. O tom, jak mohou pomoci zdraví, se přesvědčila na vlastní kůži již řada našich klientů.
To se stalo inspirací a impulzem ke vzniku, v rámci pražského občanského sdružení Vitalitas ٭ prvního Institutu tradiční peruánské medicíny "Zdraví z Peru" v Čechách.
Institut má své kořeny v Peru a jeho činnost vychází jak ze zásad a postupů tradiční peruánské medicíny, tak i z nejnovějších poznatků.
Pracuje pod odbornou péčí jednoho z nejlepších peruánských fytoterapeutů a specialisty integrační medicíny MUDr. Jorge Luis Silva Rosario z Limy, který je hlavním konzultantem Institutu TPM.                      VÍCE ZDE

Zadejte svůj email a odebírejte novinky